קומיסר | שמלות כלה וערב בחולון |  איך לבחור שמלת כלה?

 

גם כלות וגם חתנים יודעים שכל תשומת הלב בחתונה ובתקופה שלפניה נתונה לשני דברים בלבד – אחד הוא הכלה, השני הוא השמלה שתלבש הכלה. כל הבחורות והנשים שקשורות לזוג הצעיר ויהיו נוכחות בערב המרגש תהיינה עסוקות רק בכלה ובהופעה שהיא תבחר בה. איזה סוג שמלה היא תלבש, איך היא תיראה ואיך תהיה ההופעה הכוללת שלה של השמלה, הנעליים, האביזרים הנלווים והתסרוקת שתעשה בשיערה. מסיבות אלה ונוספות, חשוב ביותר לדעת איך לבחור שמלת כלה מושלמת.

 

הכי חשוב - כימיה עם המעצב
זו לא קלישאה. אם אין לכלה המיועדת כימיה עם האדם האמון על עיצוב ותפירת שמלת הכלה שלה – כל העסק נדון לכישלון. המעצב צריך להבין את הטעם שלה, מה היא אוהבת, למה היא מתנגדת, מה היא לובשת ביומיום ומה היא לעולם לא תעטה על הגוף שלה. בחירת המעצב הנכון תוביל לכך שעל סמך פגישה אחת או שתיים, יידע איש המקצוע לבדו איזו שמלת כלה או  שמלות ערב ולעצב ואיך לגרום להיות השמלה המושלמת עבור הכלה שעומדת מולו. לכן כדאי להיפגש, לשבת, לדבר ולהכיר. על סמך הפגישות יידע המעצב לבד איך לבחור שמלת כלה.

 

איך לבחור שמלת כלה בעיצוב אישי?
כלה המעוניינת לעצב בעצמה את השמלה אותה היא תלבש בעת שתצעד נרגשת אל מתחת לחופה, חייבת לקחת בחשבון כמה וכמה פרמטרים, על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית: ראשית, השמלה צריכה להתאים לאישיות שלה ולאופי שלה. היא לא יכולה לעצב שמלה שאינה "היא". היא צריכה לבחור את עומק המחשוף, את אורך השמלה והאם יהיה שובל ארוך.

בנוסף, צריך לבחור את סוגי הבדים, הצבעים, והעיצוב עצמו - איך תיראה השמלה. מומלץ לכל כלה להיוועץ באיש מקצוע מנוסה ולא לנסות לעצב בעצמה במידה ואין לה את הידע והכישרון לכך. איש המקצוע המומחה בעיצוב יידע להתאים לגוף שלה את השמלה המושלמת ויוכל לייעץ מה כדאי ומה לא.היא מורכבת מחלק עליון ותחתון נפרדים או מחלק אחד מחובר, וכמובן האם יהיו בה כתפיות, שרוולים, צווארון גוף, או שהיא תהיה מסוג סטרפלס.

 

אולי תהיי מעוניינת גם לקרוא על סגנונות של שמלות ערב

 

053-9424566