קומיסר | שמלות כלה וערב בחולון |  טיפים לחתונה

 

ארגון ערב החתונה יכול להיות מבצע לוגיסטי מסובך ומורכב, וזוגות רבים נוטים להתחיל את הארגון ולצאת מפרופורציות. כל אחד חושב שהוא יודע מה צריך לעשות, עם מי צריך לדבר ומה צריך לסגור, וזוגות רבים נופלים בפח של אי הקשבה למי שנותן להם טיפים לפני חתונה. במקום ללמוד מהניסיון של אחרים, לפעמים מקובעים בני הזוג על הדברים שהם חושבים שריך לעשות ואינם מוכנים להקשיב למי שמעוניין לעזור להם או לגרום להם ללמוד מהטעויות שהוא עצמו ביצע. בנוסף לכך קיימת לכל זוג האופוריה שלפני האירוע החשוב מכל, וכך יוצא שהחתן והכלה המיועדים אינם מוכנים להקשיב לאיש.


אילו טיפים לפני חתונה כדאי לקבל?

תמיד כדאי לשמוע מה מישהו אחר עשה לפנינו, בעיקר אם הוא יודע שעשה טעות או למד לקח שכדאי להימנע ממנו. כמו למשל פנייה לאיש מקצוע זה או אחר, האם יש איש מקצוע מומלץ ששמו הולך לפניו, לאיזה מעצבי שמלות ערב כדאי להגיע ומה הסכומים שכדאי לשלם עבור שירות זה או אחר, על מנת לוודא שלא משלמים יותר מהמקובל בשוק החתונות. בנוסף, כדאי לקבל עצות בעניין סידור לוח הזמנים של יום החתונה, את מי כדאי לצרף לצילומים, איפה כדאי להושיב את בני המשפחה ועוד נושאים רבים הקשורים לארגון ערב החתונה.


למה כדאי להקשיב לעצות והטיפים?

בסיומה של כל חתונה מרגיש קהל המוזמנים שהערב היה מושלם, וכל מי שעומד בפני ארגון האירוע של עצמו מדמיין שככה זה יהיה גם אצלו. אף פעם אי אפשר לדעת מה התחולל מאחורי הקלעים או במהלך ארגוני החתונה. יכול להיות שהחתן והכלה רצו דבר אחד, אך איש מקצוע מנוסה יעץ להם אחרת והם השתכנעו.

יתכן והם בעצמם קיבלו טיפים לפני חתונה מזוג חברים שהתחתן זמן מה לפניהם וכשפעלו על פי הטיפים שקיבלו, אכן ההכנות עברו באופן חלק ולא התגלו קשיים או בעיות בדרך.

 

אין ספק שאין חכם כבעל ניסון ובארגון ערב כל כך חשוב, מקבל משפט זה משנה חשיבות ומשמעות מיוחדת.

 

אולי תהיי מעוניינת גם לקרוא על בחירת שמלת כלה

 

053-9424566