קומיסר | שמלות כלה וערב בחולון |  שמלות ערב בסגנונות שונים

 

לא משנה אם זה אח שמתחתן או חברה טובה, העיקר שיש סיבה למסיבה ויותר מכך- העיקר שיש סיבה טובה לפרגן לעצמךשמלות ערב יוקרתית וחדשה. אז עד שסוף סוף יש הזדמנות כדאי להשקיע בשמלה מוצלחת. כזו שגם תרגישי בה בנוח וגם תיראי בה נפלא. היכוני לגריפת המחמאות!

 

איך בוחרים?

קודם כל הביטי במראה ובארון הבגדים שלך. שניהם יספרו לך מהו מבנה גופך ואיזה סגנון של בגדים ושמלות הולם אותך. עכשיו נותר להחליט- האם ללכת על בטוח ולקנות עוד ממה שכבר יש לך, או שמא להתפרע ולנסות סגנון קצת אחר.

 

הסגנון הקלאסי

שמלה קלאסית היא כזו שמתאימה בכל עונה ולכל אירוע. על פי רוב העיצוב שלה יהיה פחות צעקני ויותר אחיד בגווניו. אם את מאלה שאוהבות להשתלב ולא להיות בולטות בשטח ייתכן וזו השמלה עבורך. ניתן גם כמובן לעצב שמלת ערב בעיצוב אישי.

 

צר וקצר

שמלה בסגנון צר וקצר, מדגישה את קו המותניים והרגליים. זו שמלה מהסוג שלא משאיר הרבה מקום לדמיון. אם את מעוניינת להשוויץ בגזרה החטובה והתמירה שלך, היא עשויה לתת את המענה.

 

המתרחבת

תחת קטגוריה זו נכנסות שמלות רבות, שכן קו החיתוך שממנו השמלה מתחילה להתרחב ממוקם באיזור שונה בשמלות שונות. בשמלות אלה על פי רוב, החלק העליון יהיה צמוד לגוף באופן מחמיא ואילו חלקה התחתון מתרחב. יש שמלות

המתרחבות החל מקו הצלעות- שמלה כזו עשויה להתאים לבעלות אגן רחב למשל, אחרות מתרחבות מקו המותן ויש גם כאלה המתחילות להתרחב רק מתחת לקו האגן. כל אחת ואחת מהן מדגישה איזור אחר בגוף.

 

הבד

גם כאן ניתן לך חופש בחירה ותמרון. שמלות שונות ניתן למצוא בבדים שונים: מבריק או מט, נשפך או אלסטי- נצמד, עבה וקשיח או דק וקליל. וכמובן, כשמדובר בצבעים- השמים הם הגבול.

 

053-9424566