קומיסר | שמלות כלה וערב בחולון |  שמלות ערב בעיצוב אישי

 

לכל אחת מהדהד בראש החלום להיות ערב אחד לפחות הבחורה הנוצצת, הנחשקת, שכל המבטים מופנים אליה בשילוב של חיוכים מכל עבר. את רוצה להרגיש שהשיער מסודר בדיוק בצורה הנכונה, האיפור בדיוק מחמיא לך איפה שצריך, וכמובן השמלה שלך תתאים בדיוק לגזרה שלך.

 

שמלות ערב בעיצוב אישי מותאמות במדויק לגזרה שלך. עיצוב אישי ידגיש בדיוק את הפרטים הנכונים, ואת הפחות - יטשטש באלגנטיות. תוכלי לבחור איזו שמלה שרק חלמת עליה- בין אם תרצי להראות האישה הסקסית בשחור, ובין אם תרצי להיות הנסיכה הפשוטה בלבן. כל פנטזיה שרק תרצי תוכלי לממש.

 

שמלות ערב בעיצוב אישי נותנות לך את האופציה לבחור את השמלה שלך עד לפרט הקטן ביותר. מעבר להתאמה מושלמת למידות גופך, רצוי שצבע השמלה יחמיא לצבע עורך. מדדי עליך את כל צבעי הבדים על מנת לראות מה הכי מאיר אותך, ומה נותן לך את המראה הזוהר ביותר. כמובן שההתאמה תעשה בשילוב עם האביזרים הנלווים שבחרת, הנעליים והתסרוקת.

 

לפעמים כמה קשה באמת למצוא את הסגנון שאת מחפשת, איזו שמלה ספציפית שראית במגזין ואת כבר סגורה שזהו הסגנון שאת רוצה והיא שמלה מתוך שמלות ערב מיוחדות במינן. אך על מנת למצוא את השמלה, את צריכה זמן, סבלנות וגם אז ייתכן שלא תמצאי בדיוק את מה שאת מחפשת. שמלות ערב בעיצוב אישי נעשות במיוחד בשבילך, בדיוק כמו שראית בטקס פרס האוסקר או במגזין האהוב עליך, את רק צריכה לבחור.

 

"עיצוב אישי? יש מגוון כל כך עצום! מה אני בדיוק רוצה?" אין צורך לדאוג. בשביל זה את יכולה להיעזר במעצבת האישית

שלך, שנמצאת בתחום ותדע לאן לכוון אותך ומה יהיה לך הכי יפה. נכון, לפעמים צריך קצת לסבול כדי להיות יפה, אבל לא עד כד כך. התחשבי במזג האוויר באותו הערב והתאימי את סוג בד השמלה למזג האוויר.

כדי להיות נוצצת וקורנת את צריכה גם להרגיש נעים ונוח. הגיעי לאירוע מלאת ביטחון, בידיעה שאת הכי סקסית והכי נוצצת. הישארי מחויכת לאורך כל הערב, והשאר כבר יגיע לבד.

 

 

 

 

053-9424566