קומיסר | שמלות כלה וערב בחולון |  שמלות ערב קצרות / ארוכות

 

שמלות ערב, בין אם שמלות ערב קצרות או שמלות ערב ארוכות - זה אחד הנושאים האהובים על כל מעצבי השמלות, בלי יוצא מן הכלל.


זה המקום בו כל מעצב יכול להציג את רוב הדמיון שלו ולמשוך את תשומת לבו של הציבור באופן מיידי. שמלות ערב קצרות נמצאות תמיד באופנה, בכל עונות השנה. עם תחילתה של כל עונה, יוצאות לשוק גזרות חדשות ומפתיעות שדואגות לשמר את שמלות הערב הקצרות בקו האופנה העליון, במשך כל עונות השנה.

 

גם בחודשי החורף ותחילת האביב, שהם כידוע חודשים בהם הטמפרטורה היא קרה, ניתן למצוא בחנויות האופנה שמלות ערב קצרות. נשים רבות מעדיפות שמלות ערב קצרות על ארוכות, כיוון שהן מעניקות מראה יותר צעיר.

 

נשאלת השאלה כיצד נתמודד עם הקור כאשר לובשים שמלה קצרה ומסתובבים עם כתפיים ורגליים חשופות, אך אל דאגה גם לזה יש פתרון - בעזרת גרביונים שקופים לרגליים ושכמיות פרווה לכתפיים, בהחלט ניתן גם ללבוש שמלת ערב קצרה ולהיראות צעירה וגם להגן על עצמך מפני הקור מבלי לסבול. לעיתים קרובות, שמלות ערב קצרות הן שמלות ערב מעוצבות לעילא ולעילא.

 

ברור מאליו שאין לכלול את כל הנשים וישנן נשים שדווקא שמלה ארוכה תחמיא להן יותר. אולם, שמלות ערב קצרות יכולות להחמיא לנשים רבות בכל קבוצת גיל, בייחוד אם הן מעוצבות בעיצוב מודרני. שמלות קצרות מסוגלות להעניק מראה אלגנטי וסקסי לאותן נשים הלובשות אותן. כמובן יש להתחשב בנתוני הגוף ובמידותיה של כל אישה ולפי זאת להתאים את מידות השמלה.

כאשר בוחרים שמלות ערב קצרות, חשוב לדעת כי לא מדובר פה באורך אחיד וגזרה אחידה. ישנן שמלות קצרות יותר וקצרות פחות, חלקן צמודות לגוף וחלקן תפורות בגזרה רחבה יותר ורחוקה מהגוף.

 

רצוי לבחור שמלה במידה הנכונה, לפי נתוני הגוף אצל כל אישה. אם עסקינן בנשים בעלות רגליים ארוכות וחטובות רצוי שנבחר עבורן, בתור מעצבים מוסמכים, בשמלת ערב קצרה וצמודה לגוף. מנגד, אם עסקינן בנשים שרגליהן קצרות ביחס לגוף שלהן, ישנה אפשרות להסוות זאת באופן מושלם בעזרת שמלת ערב קצרה אשר אינה תפורה בגזרה הדוקה מידי.

 

 

 

שמלות ערב קצרות ומעוצבת מדגישות את אישיותה של כל אישה ואישה ברגע שהיא מתעטפת באחת כזאת. בחירה נבונה של שמלות ערב, בין אם זה שמלות ערב קצרות או שמלות ערב ארוכות, זה קודם כל התאמת השמלה באופן שיחמיא לגוף על הצד הטוב ביותר.

 

053-9424566